Březen 2008

CSI: Miami & CSI: New York

31. března 2008 v 18:09 | Yves
V úterý a ve čtvrtek budou pěkně hustý kriminálky. Miami a New York pojedou hezky společně! Heh to bude Horacio a Mac v jednom :-* Budou vyšetřovat nějakýho vraha, kterej chce utéct do New Yorku. Vrah jim nějak pošle zprávu, že se s nima chce setkat a tak ho nějak budou honit, já už to přesně nevim, sem akorát teďkon viděla ukázku v TV. Takže zejtra sem nažhavená na večer :-)

Yves

Angína...

25. března 2008 v 16:19 | Yves
No lidi napadnul mě streptokok čili mám angínu :-( Moc dobrý to sice neni ale už je mi (snad) líp. Snad jedinej problém jsou ty nemožně HNUSNÝ prášky!
P.S. Další článek snad ke konci tejdne...

Banner webu

2. března 2008 v 14:00 | Yves
Banner mého webu. Jak lehká výroba XD
Název: Banner webu
Autor: Yves
Dne: 02.3.2008

Metalový text

1. března 2008 v 20:21 | Yves
Dneska jsem si asi hodinu a kousek hrála se svojí přezdívkou v AdobePhotoshopu.
Název: Metalový text
Autor: Yves
Dne: 01.3.2008

CSI: Miami-Info

1. března 2008 v 20:12 | Yves
Tak jako nedávno bylo ,,Info o CSI: tak dneska bude o Miami XD (...)

Minule jsem skončila u toho, že Horacio Caine je moje nejoblíbenější postava asi z celý CSI: V jeho týmu najdeme krom něj i půvabnou odbornici na balistiku Calleigh Duquense, experta na potápění Erika Delka, výbornou soudní patoložku Alexx Woods, Toma Speedla (po jeho smrti nastoupil Ryen Wolfe) Od začátku 4. série i laborantku Natálii Boa Vistu. V Miami najdeme ještě detektiva Franka Trippa a Yelenu Salasovou. Ta byla vdaná s Horaciovým bratrem Raymondem, kterého všichni považovali za mrtvého, ale v posledním dílu 3. série ,,vstal z mrtvých,, Ne, byl živý celou dobu, ale musel se skrývat. No a Horacio jim koupil zájezd do Brazílie XD Obecně jsem slyšela, že Miami je oblíbenější než LV, ale já mam ráda všechny 3 XD Snad jenom vzpomínám na jesnu scénu: Horacio stál u nějaký palmy, volal mu Ryen (byl zrovna v týmu nováček) a povídá:

Ryen: Horacio v tom autě jsem nic nenašel
Horacio: Ryene, vrať se do aut
Ryen: Horacio, v tom autrě už vážně nic není
Horacio: Wolfe vrať se do auta
(samozřejmě že tam pak něco našel XD)