Červenec 2008

2 no... já nevim jak to nazvat xD

27. července 2008 v 23:25 | Yves
No 2... nevíte jak se to menuje? Já bych to nazvala obrázkama z brushů. Díky tomu, že mam už AP CS2, jde mi jich tam o hóóóóódně víc :-)
Miluji velké město... což je pravda i v reálu XD
A tohle? Na tom se mi líbí nejvíc ta ,,spirála?,, vlevo :-)'

P.S. Já vim, že toho sem moc nepřidávam, ale připravuju stránky o CSI: NY. Kreslim šablonu a přemýšlím jakým způsobem budu kódovat. Tak pááá :-)

Dnešek alias významný den xD (ovšem jak pro koho) spíš pro mě xD

18. července 2008 v 23:35 | Yves
Dneska jsem měla dobrej den. Když jsem přemejšlela, co budu dělat, tak mě napadlo, že nemám nic novýho na čtení. (Upřímně v knihovně cca 270 knížek a já si nemůžu vybrat. JSem blázen...) A tak jsem se rozhodla vypravit do knihovny. Ovšem! Kámen úrazu. Měli tam jenom do 12:00. A tak už mi zbejvalo jenom vykrást kasičku (jinak řečeno vybrat) a jít si nějakou koupit, ne? A tak jsem vykradla (vybrala) kasičku a šla do Knihy. Byla jsem tam asi 20 minut a nakonec jsem si koupila ,,Poprask v laboratoři,, :-) Je to pěkně hustá knížka, takže jestli vás zajímá chemie atd... tak si jí určo kupte :-)

Můj plyšový medvídek :-*

15. července 2008 v 13:54 | Yves
No, je to můj první projekt podle tohohle způsobu

Moje nová fotka XD

14. července 2008 v 20:50 | Yves
Já vim jsem blázen... když já děsně ráda fotim XD tady jí máte...
Je to hooodně zmenšený a tentokrát bez úprav... Akorát rámeček a nápis ,,To jsem já,,. Tušim že by vás to sice napadlo ale proč ne, že?

12.7.2008

12. července 2008 v 22:53 | Yves
Dneska jsme se rozhodli, že pojedeme k babičce... Jako docela fér nápad. Ale o tomhle až za chvíli...Dopoledne totiž byl v jednej firmě v Blatný Den otevřených dvěří... Já tam šla ovšem jenom proto, že dávali grilovaná kuřata grátis XD (Fakt!) Nejdřív mi to přišlo jako blbost, ale potom jsem kondenzátor (vyrábí tam) našla i v mojí knížce ,,Encyklopedie VĚDY,, (Já jsem blázen, víte?) a začalo mi to připadat trochu lepší... ;-) No a už k tý babičce... Normálka jsme odpoledne vyrazili a dojeli do Hoslovic. U první babičky v poho... Seděla jsem tam u notebooku a hrála Vlak XD Potom jsem se šla chvilku projít... U druhý babičky... no coment... Rozbil se jim počítač a strejda, teta a bratranec nad tim seděli a dělali chytrý... Jako já se tam válela smíchy obrazně řečeno... A po dlouhé hodině jsme konečně vyrazili k domovu. Cestou taťkovi zavolal strejda, že potřebuje něco nahrát do svojeho notebooku. A tak jsme jeli k tetě. Zjistila jsem, že sestřenice je u babičky a tam jsem byla nucena kecat s mamkou a tetou docela to šlo... A pak jsem si za bratrancem šla pujčit knížku. Se slovy: ,,Přivezu ti jí až... nedořekla jsme to... bratranec vyhrkl: ,,Já jí nechci!,, Tak jako co si mam myslet... Vrátila jsem se k tetě do kuchyně a dala si dezert lahodnou buchtu s pudinkem :-) A už jedem domů, když najednou naproti nám jede kombajn a ,,otře,, se nám o dveře...!!! Parádní zážitek! Takže máme dveře poškrábaný... :-( Potom už jsme KONEČNĚ dojeli domů a šli se navečeřet :-) Další den za mnou ;-) Yves

Kontakty na mě... aneb nikdy nevíš co budeš potřebovat XD

6. července 2008 v 21:12 | Yves
Tady jsou nějaký kontakty:

Hlavní:

E-mail:


1.pište na něj všecko xD --> ivca.krej@gmail.com

ICQ: 468-348-287

A tady takový ty ostatní...

Last.fm:
TaylorsY
Serialzone.cz: Yves

PS: JINAK SI MĚ KLIDNĚ MŮŽETE VŠUDE PŘIDAT DO PŘÁTEL :-) NAPIŠTĚ A JÁ SI TAM DAM VÁS TAKY :D

Nové menu - Story...

6. července 2008 v 21:07 | Yves
Jojo, nové menu (teda pokusy byly už včera) Snad se vám líbí. Kódovala jsem ho asi 7krát, než se mi to konečně povedlo... Hrůza... Byla jsem úplně na pokraji zhroucení (nekecam i naši se divili co u toho notebooku dělam a to jsem byla zavřená v pokojíku) Prostě jsem v mojí knížce HTML&XHTML našla kód pro hypertextové odkazy s obrázky a už to jelo... (myslim to menu...) Ovšem ono to nešlo... Paráda... Včera už mě to nebavilo a tak jsem to vzdala. Né, fakt mě to pěkně naprudilo. A teď mě napadlo to zkusit znova... A tak to jelo napodruhé. Po 1, po 2, po 3, po 4,........ a po 8 už to šlo... :-) Já byla šťastná jak blecha a pustila jsem si mojí nejoblíbenější písničku na plný pecky. Feel Like Making Love od Bad Company :-) A tady máte fotku toho novýho menu ... XD
Uf, dalo to práci, ale jsem hrozně spokojená XD UŽ!!!

Juj... já a kočínek :-*

5. července 2008 v 23:11 | Yves
Jé, to sme byli tuhle s kámoškama venku (viď Peťule a Agí?) a stavili jsme se u Peťule doma. A jejich sousedka má čičinku a já jako milovník (jak by řekla Agí ,,blázen'') koček jsem jí hned začla honit, dokud jsem jí nechytila. (V keři s růžema) No a pak mě s ní holky vyfotily... Tady sou fotky a připomínam, že už je to trochu dýl ;-)
A tady koukam do nebe, jak kdybych se modlila (viď Rosťo?)

No nic, tak snad se vám líbily :-)