Září 2008

Výměna ikonky

14. září 2008 v 19:09 | Yves
Pokud byste chtěli vyměnit ikonky, napiště mi proísm sem :-)
Nějaká exXxtra pravidla nemám jenom:
1. Něměním je s každým! Musí se mi váš blog líbit :-) Nebudu mít v menu tuny ikonek...
2. Měli byste asi mít ikonku XD (Co bych s váma potom měnila XD)
3. Stačí když mi napíšete svůj nick a URL
4. Prosím rozměry 88x33
Co se týče, rozhodně si z vás nebudu dělat nějaké ,,lááááfky,, nebo ,,lásenky,, atd... a nebudu psát za svojí přezdívku ,,eSBéééénko co tě mocinky láááfkuje,, a tak... A to nepiště prosím ani mě. Stačí, když napíšete jenom svojí přezdívku, max. SB. Jinak na váš blog budu chodit max. 2 krát do týdně, někdy i víckrát. Podle, jak se mi bude chtít. Rozhodně vám nebudu psát komentáře typu ,,Ahojíky eSBéééé jak se máš,, atd...
Výměna ikonek: ↓↓↓↓


Moje stařičká animace :-)

10. září 2008 v 19:24 | Yves
Jej, teď jsem se hrabal v mojí složce ,,Adobe Photoshop/Projects by AP a našla jsem mojí stařičkou animaci, se kterou mi pomáhal brácha, když jsem se učila s Photoshopem... No, na to, že je moje první animace, tak neni špatná... :-)
He, tak to jsou začátky mé grafické práce :-)

Design č. 7

7. září 2008 v 18:05 | Yves
Tak konečně další design :-)
Ikonka:
Název: Autumn :-)
Datum výroby: 7.9.2008
Spokojenost: 97% (kvůli tomu vyčuhujícímu menu,a le nejde mi to spravit...)

Kalendář :-)

5. září 2008 v 19:03 | Yves
Něco pro vás mám (nebojte, moje fotka to neni XD) Vyráběla jsem kalendář, který je sice až na červenec 2009, ale jestli se vám líbí, tak si ho uložte klidně teď :-)


P.S. Hlasujte prosím v anketě :-) Tentokrát mě výsledky zajímají :-) Děkuju...

Jak bylo ve škole X)

1. září 2008 v 19:52 | Yves
Jak asi víte či nevíte, odešla jsem ze základky na dvojjazyčný gymnázium. A protože je dneska 1.září a nezačínáme dýl jako NĚKDO, tak jsem už musela do školy... :-) Řikáte si, proč se směju, ale já se docela těšila... Sice mamka včera celej den vyhrožovala, jak se půjde spát brzo, ale, no.... šla jsem asi v 11 XD Ráno se docela dobře vstávalo, ale do mojí třídy jsem dorazila za minutu 8 XD (Nekecam, ale bylo to jenom kvůli bráchovi, kterej musel bejt odvezenej až před školu XD nj... lenoch.) Máme hrozně dobrou učitelku. Je mladá, hezká :-) Vyřizovali jsme jenom nějaký papíry, což už ke konci byla nuďárna... Potom učitelka říkala něco o pokladníkovi a moje kámoška nás hned navrhnula jako kandidáty (Já jí řikam, že je blázen XD) No, takže jsme pokladníci :-). Jinak byli jsme tam jenom hodinu, takže to bylo dobrý. (I když těch 10 hodin tejdně francouzštiny mě trochu děsí...) Ale to se podá :-)
Tak pááááá... Vaše Yves [Ív]

P.S. Zjistila jsem, že učitelka na Chemii se jmenuje stejně jako já, tedy Krejčová XD Dobrý, ne?
P.P.S. Stránky mojí školy: Tady!