Červenec 2011

20th day - A song that you listen to when you’re angry

31. července 2011 v 17:25 | Yves |  Challenge
Jak říkám, kdybych měla dělat challenge jenom s Queen, tak by to nejspíš šlo naprosto bez problémů. Sice tohle není úplně Queen, ale Brian May k nim neodmyslitelně (!!!) patří. A nejde o to, aby mě uklidnila, má prostě správnej náboj. :)

Brian May - Resurrection (with Cozy Powell)

19th day - A song from your favourite album

31. července 2011 v 17:18 | Yves |  Challenge
Nejlepší je, že album i písnička se jmenujou stejně :)
Queen - The Miracle (1989) - The miracle

18th day - A song that you wish you heard on the radio

30. července 2011 v 20:27 | Yves |  Challenge
Vzhledem k tomu, že neposlouchám rádio, tak je mi tohle téma trochu k ničemu. Ale když u babičky koukám na Óčko, tak by mi vůbec nevadilo, kdyby tam občas zahráli tohle.

Btw, ti hošani jsou celkem ucházející :D

17th day - A song that you hear often on the radio

30. července 2011 v 19:16 | Yves |  Challenge
Kupodivu mám po splnění 16. dne o dost víc energie plnit challenge dál, i když tuhle rádiovou část vážně nemusím. Sedmnáctý den den není ani až tak složitý, jelikož v poslední době jsem byla třikrát v cukrárně (teda vlastně čtyřikrát, ale jednou jsem seděla venku :D) a vždycky jí zrovna hráli. Což se dá podle mě celkem slušně považovat za 'often', protože já jinak rádio neposlouchám. :)

A krom toho je i docela pěkná.

16th day - A song that you used to love but now hate

30. července 2011 v 19:10 | Yves |  Challenge
Takže jsem opět dostala náladu na nějaký psaní. Nechci radši vědět, jak dlouho mi to vydrží, a proto jenom doufám, že co nejdýl. V podstatě mě ta nálada přešla právě kvůli tomu, že jsem nemohla vymyslet písničku pro tenhle den. (A ne, že bych tímhle návratem nějaký nápad vážně dostala.) Jenže jsem dostala chuť napsat dosavadní shrnutí mých prázdnin a jestliže budu každý den sdílet písničky do challenge, tak ten článek zmizí raz dva. Proto se nedivte tomu, v jakých časových intervalech se tu budou písničky vyskytovat a vysvětlujte si to třeba tak, že Yves musí mít vždycky něco extra... :)
A teď, po tom vyčerpávajícím slohu, jenž vás nejspíš všechny odradil od pokračování dál, tu konečně rozeberu tohle téma. Nečekejte úplně splnění, protože já takovou písničku vážně neznám. Jestliže jednu poslouchám dlouho a potom se mi zoškliví, tak si jednoduše dám pauzu a za chvíli se mi líbí znova.
Můj výběr se tedy nejspíš bude zdát hodně divný. Přeci jenom, je to od Oasis nejznámější písnička a nemůžu říct, že by se mi nelíbila, ale pouštím si jí vážně výjimečně a když už jí slyším, tak obyčejně prohodím něco ve smyslu ''zas tahle''...

A protože funkčnost videí je opět nejspíš v zeleným hájíčku, tak tady je odkaz: