Duben 2012

Ce n'est pas le printemps si on porte le manteau pour 6 mois!

19. dubna 2012 v 22:37 | Yves |  Diary
Jestli nosíme zimní kabát po dobu 6 měsíců, to není jaro!

Můžete mi zatleskat (anebo hodit kytku), protože jsem se přihlásila ještě tenhle měsíc! Dobře, možná je to tím, že mě jaksi odrazuje pohled na sešit biologie, ve kterým chybí půlka poznámek, z nichž zítra píšu. Aneb zajímalo by mě, co moje lenost ještě všechno způsobí...

Upřímně, netvrďte mi, že jsem jediná, kdo je vytáčen počasím! Ráno vstanu, vidím sluníčko (načež následuje režim sako), poté kouknu na meteorologickou stanici, jež mě upozorní na teplotu -1,4°C (režim se přepne na zimní kabát). A odpoledne by se v tom kabátu člověk usmažil. Ne, ono prostě nemůže být jedno nebo druhý. =))
Konec stěžování, ode dneška to bojkotuju. Už mě nebaví koukat na lidi, co chodí v mikině a připadat si divně.

N'ayez pas peur, je vis encore!

9. dubna 2012 v 0:43 | Yves |  Diary
Nemějte strach, stále žiju... :D

Koukám, že zase pěkná doba, co jsem se neozvala. Ani nevím, jestli mám promlouvat k lidem, nebo blogu. Protože kdybych měla promlouvat k lidem, tak by to byl asi jednostranný monolog. No nevadí... Stává se.
Co se vlastně stalo od 2. listopadu? Sakra, takových věcí! Mezi ty nejdůležitější podle mě patří asi jedna dvouměsíční ne-ignorace (kterou se doteď snažím pochopit), ta spousta maturáků co jsem navštívila a jeden náš lednový koncert. A protože jsem vlastně slíbila nějaký ty fotky, tak by se daly nacpat sem.