Březen 2013

Jak se zabavit na 17 hodin

16. března 2013 v 23:18 | Yves |  Graphic
Ufff... Kdybych si zaboha mohla vzpomenout, jak mě tohle napadlo. Myslím, že to byl jeden z těch spontánních nápadů, který vás absolutně nadchne a vy ho musíte uskutečnit stůj co stůj (nejlépe ihned). Ani nevím, kdy se to vlastně stalo. I když asi to byl ten večer, co jsem dělala laborky z fyziky. To je tak neskutečná otrava, že člověk rád přemýšlí, co by mohl dělat místo toho.
Nevýhoda spontánních nápadů je ale, že občas si teda seženeme všechny potřebné věci, začneme a zjistíme, že to vlastně vůbec není podle našich představ. Naštěstí, někdy to podle našich představ je. :)Jak jsme měli koncert

3. března 2013 v 22:30 | Yves |  Diary
... aneb jak dlouho trvá, než se o tom člověk odváží napsat. Ne, až tak hrozný to zase nebylo. Ale mám problémy s notebookem a většina mé online komunikace probíhá přes mobil. A věřím, že chápete, že přes mobil se články moc dobře psát nedají. Hlavně když vidíte, že i v konverzaci s kamarády nasekáte milion třista chyb. Každopádně, jestli to zítra vyjde, tak budu mít notebook k dispozici jako dřív. :)