Květen 2013

Lidé

15. května 2013 v 23:56 | Yves |  ostatní
Jsou všude. Každý je jiný. I když se kvanta psychologů, sociologů a dalších vzdělanců snažila prozkoumat naše nitro a uvažování, zůstává osobnost něčím, do jehož tajů nikdy úplně nepronikneme. Což ostatně platí asi o všem kolem nás, ale o tom teď psát nechci. Vlastně ani pořádně nevím, jak se dostat k tomu, o čem bych psát chtěla.
Každý člověk se chová naprosto jinak. Osobnostní typy se navzájem promíchávají a vytvářejí tu jedinečnost. Nikdy nemůžete mít jen lžíci z hrnce dobra, takhle to nefunguje. Okořenit to nějakou špatnou vlastností jednoduše musíte. Jde o to, jak s ní/nimi poté naložíte. Jsou lidé, kteří si je uvědomují a více či méně úspěšně se je snaží potlačovat a bojovat s nimi. Je tu bohužel také skupina, která si je buď neuvědomuje vůbec, nebo si je uvědomuje a jsou jim někde u odvrácený strany Měsíce.

''That's ridiculous to compare Knopfler to God! I mean, he is very talented, but he isn't Knopfler...''

11. května 2013 v 23:33 | Yves |  ostatní
(slova v názvu článku pochází od jakéhosi uživatele na youtube s přezdívkou J Thornton)


Aneb jak jednoduše vytvořit Kapelu. A pokud to potřebujete trochu okořenit, tak pozvěte ještě Paula McCartneyho a Eltona Johna a zahrajte si Hey Jude. Mimochodem, musím souhlasit i s dalšími komentáři pod tímto videem, protože pokud vám zrovna Eric Clapton (aka druhý nejlepší kytarista na světě podle Rolling Stone, ačkoliv zastávám názor, že když vytvářeli ty žebříčky, tak asi hodně chlastali) hraje jenom rytmickou kytaru, tak jste asi vážně frajer.

Co se nashromáždilo za duben

4. května 2013 v 20:57 | Yves |  Diary

... aneb oddaluju povinnosti, co se dá.